Targ owocowo-warzywny w Zadarze

Targ owocowo-warzywny w Zadarze


Wielu gości ma problem ze znalezieniem zadarskiego targu. Jest on całkiem spory, ale niestety z uwagi na to, że ze wszystkich stron szczelnie otoczony jest budynkami, czasami dotarcie do niego okazuje się bardzo trudne. Jego lokalizację na mapie znajdziesz korzystając z załączonego przekierowania.

Za obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Zadaru wpiszcie targ owocowo- warzywny. Miejsce to jest jedyne w swoim rodzaju, przejechałam Chorwację od północy do południa, ale tak fajnego bazaru jak ten, nie spotkałam. Na zdecydowanej większości stoisk sprzedawane produkty pochodzą bezpośrednio z przydomowych ogrodów lub pól z większych gospodarstw. W szczycie sezonu, gdy większość z Was będzie miało przyjemność odwiedzić to kolorowe miejsce, prawdopodobnie jedynie cytrusy nie będą pochodziły z Chorwacji.

Ostatnie Artkuly na naszym Blogu

Parking in Zadar

Parking in Zadar

Parkowanie w Zadarze, szczególnie w szczycie sezonu turystycznego, może okazać się czasochłonne i męczące. Poniżej znajdziesz kilka informacji, które pomogą Ci zaparkować samochód blisko centrum nie narażając się na karę...

JOB OFFERS

JOB OFFERS

AT THIS MOMENT WE ARE LOOKING FOR a tourist agent with Polish and English a tourist agent with Croatian and English